Podstawowy zabieg podologiczny

Martwi Cię stan zdrowia twoich stóp? Szukasz doświadczonego podologa w Warszawie? Świetnie trafiłeś. W naszym gabinecie przeprowadzamy profesjonalny podstawowy zabieg podologiczny, dzięki któremu twoje stopy pozostaną w najlepszej kondycji. Poniżej dowiesz się na czym dokładnie polega podstawowy zabieg podologiczny. Jeśli potrzebujesz pomocy ze stopami, nie czekaj i umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Ostrobramskiej 126.

Informacje dodatkowe

  • Za każdym razem najistotniejszym elementem przed przystąpieniem do zabiegu jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentem i ocena stanu skóry, stąd w PODOCENTER poświęcamy tej kwestii wiele uwagi.

    Sam zabieg podologiczny rozpoczyna się od dezynfekcji stóp. Następnie podolog obcina paznokcie cęgami. Cały zabieg wykonuje przy pomocy frezarki podologicznej ze zmiennymi frezami. Płytka paznokciowa zostaje wyrównana, skórki odsunięte, a przestrzenie między paznokciami i skórą oczyszczone ze zrogowaceń. Wały paznokciowe zmiękcza się specjalnym preparatem, dokładnie oczyszcza i usuwa resztki skórek. Następnie kapturkiem ściernym usuwane są zgrubienia z pięt i bocznych części podeszew stóp oraz paliczków. Na zakończenie w stopy wmasowywany jest odpowiedni krem.