Opinie

Podocenter / Opinie
Klaudia

Pani Ewelina to profesjonalistka, a do tego bardzo kontaktowa osoba. Polecam w 100% ?

Paula

Pani Ewelina to najlepsza specjalistka od stóp! Bardzo miła, życzliwa i co najważniejsze dzięki niej moje stopy wyglądają pięknie! Dziękuję!

Paulina

Wizytę u Pani Eweliny oceniam bardzo pozytywnie :) Pani Ewelina to świetny specjalista i przemiła osoba:) Usługa została wykonana dokładnie i szybko. Polecam :)

Piotr

Profesjonalizm, dokładność, uprzejmość - a to wszystko w miłej atmosferze i pięknym gabinecie! Serdecznie polecam!

Maciej

Po chodzeniu blisko 1,5 roku do dermatolog na wymrażanie brodawek nie zauważałem żadnych efektów, zacząłem wątpić czy można je usunąć, jednak postanowiłem pójść do specjalisty - podologa. Jeżdżąc do pracy zauważyłem PodoCenter i stwierdziłem umówię się na wizytę, aby specjalistka je obejrzała i zadecydowała czy podejmie się ich usunięcia i wyleczenia. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć (po trochę pad miesięcznej kuracji zakończonej wyleczeniem stóp z brodawek oraz przywróceniem stopom estetycznego wyglądu), że Pani Ewelina jest nie tylko specjalistką, ale i prawdziwym fachowcem, a razem przesympatyczną osobą, u której nawet lekki ból przy ich usuwaniu nie jest niczym nieprzyjemnym, a wizyta jest samą przyjemnością. Pani Ewelina przesympatyczna osoba i specjalistka od stóp

Janusz

Polecam nie tylko kobiety ale faceci też mają co robić u Pani Eweliny byłem jestem zachwycony profesjonalizmem Pani Eweliny i na pewno wybiorę się znowu.Panowie do Pani Eweliny zapraszam bo warto nasze stopy też potrzebują interwenci Pani podolog. Pozdrawiam

Ewelina

Moje stopy po wizycie u Pani Eweliny wyglądają naprawdę dobrze, polecam

Natalia

Leczenie u Pani Eweliny odbywa się na bardzo profesjonalnym poziomie. Po letnim okresie moje stopy były w bardzo złym stanie, miałam mnóstwo zrogowaceń. Wizyta w PodoCenter pozowllwoliła mi się z nimi uporać. Byłam bardzo zadowolona z efektu! Zachwycona byłam również pięknym manicur. Pani Ewelina udzieliła mi również cennych porad związanych z pielęgnacją stóp. Zdecydowanie polecam PodoCenter!

Ewa

Nowy, profesjonalny sprzęt, sterylne narzędzia - dla mnie to priorytet , usługa wykonana dokładnie i szybko, miła atmosfera. Szczerze polecam:)

Marta

Stópki po wizycie u Eweliny prezentują się wspaniale ?? Pedicure jest zawsze perfekcyjnie i profesjonalnie wykonany. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Umów się na wizytę
""
phone