Mobilny podolog

Podocenter / Mobilny podolog

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy nową usługę, jaką jest mobilny podolog z dojazdem pod wskazany adres na terenie Warszawy. Obsługujemy dzielnice: Kabaty, Wilanów, Ursynów, Wawer, Praga Południe, Sadyba oraz Konstancin i Piaseczno. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z naszej oferty w zaciszu swojego domu. Proponujemy bogaty wybór zabiegów wykonywanych u klienta. Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń pod numer: 783 109 106, a ustalimy dogodny termin. Sprawdź, jakie zabiegi możesz zamówić, jak umówić się na wizytę specjalisty i przekonaj się, dlaczego warto wybrać mobilne usługi podologiczne!

Oferta zabiegów podologicznych – które z nich wykonamy u Ciebie w domu?

Mobilny podolog Warszawa

Naszą misją jest świadczenie usług podologicznych na wysokim poziomie, aby klienci mogli cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem swoich stóp. Z tego powodu oferujemy mobilną obsługę z dojazdem pod wskazany adres, gdzie wykonujemy następujące zabiegi:

  • pedicure leczniczy,
  • usuwanie odcisków, brodawek i modzeli,
  • leczenie wrastających i wkręcających paznokci,
  • leczenie grzybicy stóp i paznokci,
  • leczenie nadmiernego przesuszenia, rogowacenia i pękającej skóry na piętach,
  • rekonstrukcje paznokci.

Kompleksowe usługi podologiczne są kierowane do osób zmagających się z chorobami stóp i paznokci, a także tych klientów, którym zależy na profilaktycznej pielęgnacji i zapobieganiu rozwojowi poważniejszyc problemów. Specjalista oceni stan Twojej skóry i paznokci, zdiagnozuje ewentualne schorzenia lub podpowie, na co zwrócić uwagę, żeby cieszyć się zdrowiem i perfekcyjnym wyglądem tej części ciała.

Mobilny podolog – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy usługi mobilnego podologa są dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem? Odpowiedź brzmi: tak, jeśli:

  • masz mało czasu i trudno wpisać w Twój grafik wizytę w gabinecie,
  • jesteś rodzicem i nie masz z kim zostawić dziecka, aby samemu udać się na zabieg podologiczny,
  • stronisz od wizyt w gabinetach i cenisz poczucie intymności oraz prywatność, jaką zapewnia konsultacja domowa.

Taka usługa daje Ci możliwość oszczędzenia czasu – zapomnij o staniu w korkach czy czekaniu w kolejce. Mobilny podolog przyjedzie do Ciebie o umówionej porze i zadba o Twoje stopy. Nie musisz martwić się koniecznością organizacji opieki dla swojej pociechy czy dopilnowaniem obiadu, który właśnie się gotuje. Zabieg zostanie wykonany w międzyczasie, a Ty nie zaniedbasz swoich codziennych obowiązków!

Jak to działa?

Mobilne usługi podologiczne

Skorzystanie z usługi mobilnego podologa jest bardzo proste – wystarczy zadzwonić pod numer: 783 109 106 i ustalić dogodny termin wizyty. Jesteśmy elastyczni, dlatego z łatwością dopasujemy idealną datę i godzinę uwzględniając Twoje codzienne obowiązki i dyspozycyjność. Specjalista zgłosi się pod wskazany adres z własnym sprzętem. Aby zachować bezpieczeństwo, narzędzia są sterylizowane, dlatego masz pewność zachowania maksymalnej higieny. Zadbaj o wygodne miejsce do siedzenia, a resztę zrobi podolog!

Jeśli to pierwsze spotkanie, konieczna jest weryfikacja stanu stóp i zdiagnozowanie ewentualnych schorzeń czy problemów. Podolog w Warszawie przeprowadzi wywiad, podczas którego pozna Twój tryb życia, stosowaną dietę i praktykowane sposoby pielęgnacji stóp. Następnie wykonywany jest podstawowy zabieg podologiczny – polega on na wymoczeniu stóp w wodzie z dodatkiem kosmetyków zmiękczających i odżywiających skórę. W ramach wizyty przeprowadzany jest pedicure leczniczy – warto zadbać o to, aby był on wykonywany regularnie, dzięki czemu można zapobiec rozwojowi poważniejszych problemów. W trakcie tego zabiegu podolog ocenia kondycję i zdrowie skóry oraz paznokci i – jeśli to konieczne – planuje kolejne etapy leczenia. Dzięki temu masz pewność, że Twoje stopy nie zostaną bez opieki!

Na koniec możesz liczyć na wskazówki dotyczące zalecanych zmian, które warto wprowadzić w diecie i pielęgnacji, aby poprawić stan swoich stóp.

Zamów wizytę mobilnego podologa i ciesz się zdrowiem swoich stóp!

Dbałość o stopy ma na celu nie tylko zachowanie ich pięknego wyglądu, lecz także zdrowia. Zapobieganie problemom, takim jak przesuszona skóra, pękające pięty i powstawanie zrogowaceń, odcisków i modzeli lub
poważniejszych schorzeń – grzybicy i brodawek wirusowych – nie musi być trudne. Wystarczy systematycznie korzystać z usług podologa, który wie, na co zwrócić uwagę, aby utrzymać stopy i paznokcie w idealnym
stanie, a także jakie są pierwsze symptomy zbliżających się problemów. Dzięki temu można ich uniknąć. Kompleksowa pielęgnacja i regularnie wykonywane zabiegi sprawiają, że stopy wyglądają doskonale, a Ty
cieszysz się poczuciem komfortu. Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Zadzwoń i umów się na wizytę – z pewnością nie pożałujesz!

Zobacz efekty zabiegów podologicznych:

FAQ - Mobilny podolog

Ile to kosztuje?

Usługa mobilnego podologa jest wyceniana zgodnie z cennikiem zabiegów. Do każdej kwoty należy doliczyć koszt dojazdu.

Jak umówić się na wizytę mobilnego podologa?

W celu umówienia się na wizytę należy zadzwonić pod numer telefonu: 783 109 106

Jak wygląda wizyta i zabieg w domu?

Po umówieniu się na wizytę nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na podologa, który odwiedzi Cię pod wskazanym adresem o ustalonej godzinie danego dnia. Jedyne, o co musisz zadbać, to wygodne miejsce do siedzenia i dostęp do gniazdka. Podolog przyjeżdża do Ciebie z własnym sprzętem – narzędzia są wysterylizowane i przygotowane do pracy. Jeśli to pierwsza wizyta, konieczna będzie wstępna diagnoza problemu i zaplanowanie działań leczniczych. Zabiegi zawsze są dobierane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Twoje zadowolenie po wykonaniu usługi jest dla nas najważniejsze – z chęcią poznamy Twoją opinię!

Jak się przygotować na wizytę mobilnego podologa?

Wizyta mobilnego podologa nie wymaga specjalnych przygotowań. Pamiętaj, aby nie moczyć stóp – wystarczy, że je umyjesz i osuszysz. Rozmiękczony naskórek może bowiem zaburzyć diagnozę problemu, z którym się zmagasz. Zadbaj o to, aby w miejscu wykonywania zabiegu był dostęp do gniazdka oraz zapewnij sobie komfortowe siedzisko.

Jakie dzielnice obsługuje mobilny podolog?

Obsługujemy następujące dzielnice Warszawy: Kabaty, Wilanów, Ursynów, Wawer, Praga Południe, Sadyba oraz Konstancin i Piaseczno. Nie jesteś pewien, czy dojeżdżamy do Twojej dzielnicy? Zapraszamy do kontaktu!
Umów się
""
phone